Apple firmasının üretmiş olduğu iPhone kamera gücü yüksek olan cihazlardır.

Bu telefonlada yaşanan ön ya da arka kamera sorunlarında değişim servis hizmeti sunan Hkn Bilgisayar firması sorunsuz bir şekilde değişim yapmakta ve en kısa sürede onarımı yapılan cihazı adresinize ulaştırmaktadır.

iPhone kamera değişimi yapılması söz konusu olduğunda cihazınıza uyumlu orijinal ürünlerle değişim yapıldığından emin olmanız gerekir. Bu güveni verebilecek çok sayıda firma yoktur.

Değişim yapıldığında orijinal olup olmadığını anlayamadığız yan sanayi ürünleri kullanılmasından yana değilseniz,

Hkn Bilgisayar güvencesiyle yedek parça değişimini tercih edebilirsiniz. Değişim sonrasında kameranın çözünürlüğü, zoom özelliği ve çekim kalitesi ilk günkü performansını sergileyecektir.

Hkn Bilgisayar güvencesi altında iPhone kamera değişimi yaptırdıktan sonra fotoğraf, video çekimleriniz kaldığı yerden devam edecek.

Sorun yaşanmadan önceki kalitesini hissedeceksiniz. Flaş problemleri de karşınıza çıkmayacaktır.

Hkn Bilgisayar hizmet kalitesinden ödün vermeden yedek parça değişimi yapmaktadır. İletişim numaralarından firma yetkilileriyle görüşebilir.

Arıza en kısa sürede saptanır ve onarımı yapılan cihazınız teste tabii tutulur. Herhangi bir problem olmadığı öngörüldüğünde teslimatı yapılır.

Hkn Bilgisayar firmasının iletişim adresine İstanbul içindeyseniz gelebilir, birkaç saat içerisinde onarımı yapılan cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Orijinal parça güvencesiyle yenisi ile değiştiriyoruz.